Yukarı Görle Köy Koşusu 12 K,

Çamarası Trail Kosuşu 34  K,

Afrodisias Ultra Trail  47 K,

Karacasu Ultra Maraton 66 K,

AYDIN ili Bozdoğan ilçe sınırları içerisinde Arapapştı Kanyonu Seyir Tepesi ;

27 Haziran 2020 Cumartesi günü başlayacaktır.

www.aphrodisiasultra.com sitesinden kayıt işlemleri yapan ve katılım koşullarını sağlayan herkes yarışmaya katılabilir.

Katılımcı sayıları kayıt bitiş tarihinden önce belirtilen sayılara ulaşıldığı takdirde Organizasyon Yönetim Komitesi kararı gereğince; Kayıtları kapatma hakkına sahiptir.

Başlangıçta Kanyon üzerinden koşularak, Doğa harikasını görme özelliklerini, Yöre Kültürlerini , Tarih Kaya Mezarlarını görmeye bir fırsat olup, en az 8000 yıllık olduğu bilinen tarih kokan Kervan yolunu üzerinden adımlanacak, Sırtlan İni Mağarası, Aphrodisias Antik şehir üzerinden, Tarihi Dandalaz Köprüsü ile Karacasu Şehir merkezine en uzun koşularak bitiş gerçekleşecektir.

 Yarışma günü AFRODİT Koşusu ve Çoçuk Koşusu hariç kayıt alınmayacaktır. 

Kanyon- Yukarı Görle Köy Koşusu koşmak isteyen 18 yaş altı ailesi, velisi  imza karşılığında önceden kayıtları varsa koşma hakkına sahiptirler.

Yarışma öncesi imzalanması gereken FEREGATNAME,

GÖĞÜS NO  Tesliminde sunulacak olup imza altına alınacaktır.

Parapimlik sporcularımız, Gazilerimiz, 1. Derece Şehit yakınları ve Gazi yakınları ücretsiz kayıt hakkına sahiptirler.

Organizasyon yarış öncesinde parkurda değişiklik hakkına sahip olup, yapılan değişiklikler yarış öncesi bilgi verilecek olup, Web Sitesine yükleme yapılmış olacaktır.

Doğa’da gerçekleşecek olan koşularda yarışmacılar, kendine yeterlilik ve yardıma muhtaç sporculara yardımcı olmakla yükümlü olup, doğa ve çevre bilinci içerisinde yol almaları uygundur.

Yarışmaya kayıt olan ve göğüs numarası alan her sporcuya anı t-shirt ve  varsa Organizasyon hediyesi verilir. Kayıt numarası (Göğüs) kişiye özeldir. Devredilemez, koşuyu belirtilen süre içerisinde bitiren katılımcıya Anı Madalyası verilir.